Asansör sektörünün önde gelen firmaları için yapılan asansör katalog tasarımları. Fotoğraf çekimi, 3D kabin modelleme, Grafik tasarım ve matbaa baskısı. Anahtar teslimi asansör katalog tasarımları.

Profesyonel fotoğraf sanatçıları tarafından gerçekleştirilen kabin fotoğraf çekimlerinden sonra. Seçilen fotoğraflar üzerinde retoch ve photoshop işlemleri ile kabin fotoğrafları mükemmelleştirilir. Daha sonra grafik tasarım programları kullanılarak katalog sayfa tasarımları yapılaır. Kabin fotoğrafları, detay ve teknik bilgileri ile katalog sayfaları hem görsel hemde içerik olarak zenginleştirilir. Tüm genel ve teknik  bilgiler kontrol edildikten sonra müşteri onayı da alınarak baskı aşamasına geçilir. Kataloğun tasarımına ve müşteri profilinine ve hedef kitleye uygun en iyi kağıt, baskı tekniği ve ustalık kullanılarak basılan kataloglar, önceden belirlenen tarihte/zamanında müşteriye teslim edilir.

Asansör Kabini, Yük Kabini, Yük Asansörü, Sedye Asansörü, Panoramik Kabin, Servis Asansörü, Monşarj Asansör, Asansör Makine Motor, Kaset ve Butonlar, Kapılar, Otomatik Kapılar, Yarı Otomatik Kapılar. Kaplama malzemeleri; Laminat kaplamalar, Paslanmaz kaplamalalar, PVC kaplamalar, Cam kaplamalar.