KATALOG TASARIM

Katalog tasarım ve baskı en sevdiğimiz işlerden biri. Tecrübeli ekibimizle oldukça uygun fiyatlara özel katalog tasarımı, ürün fotoğrafçılığı ve matbaa baskı hizmetleri sunuyoruz. Kısacası harika bir katalog için gereken tüm becerilere ve teknik alt yapıya sahibiz.

HARİKA KATALOGLARI EN UYGUN FİYATLARLA YAPIYORUZ.

Bordo Çözümevi Reklamcılık olarak sabit oranlı fiyatlandırma sistemini geliştirdik. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin katalog projelerini sınırlamalarına veya maliyet artışları konusunda endişelenmelerine gerek kalmadı.

Düşündüğünüzden Daha Kolay

Ürün bilgilerini (metinleri), fotoğraf çekimi için ürünleri ve / veya varsa ürün fotoğraflarını bize iletin. İhtiyaçlarınız, beklentileriniz ve hedefleriniz hakkında bizimle biraz sohbet edin. Biz de size etkileyici bir katalog hazırlayalım.

Düşündüğünüzden daha kolay derken; bizim için kolay. Bu konuda 10 yılı aşkın tecrübeye sahibiz.

Katalog Tasarım Fiyatı

Yaptığımız kataloglarda sayfa sayısı ve ebadına göre sayfa başına uygun bir fiyat belirliyoruz. Bu fiyata tasarım, bazı info grafikler, tablolar, fotoğraf düzenleme (iyileştirme) dahildir. Her hangi bir sınırlama veya ek ücret yoktur. Oluşturduğumuz kataloğun webe uygun PDF sürümüne ve oluşturduğumuz her dosyanın bugün ve gelecekte kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Nasıl çalışırız?

Yaptığımız her kataloğu sıfırdan oluşturuyoruz. Önceden hazırlanmış herhangi bir şablon kullanmıyoruz. Hedefleriniz, sektörünüz, rekabet koşullarınız, rakipleriniz, şirket ve müşteri profiliniz hakkında sizden bilgi alıp gerekli araştırmaları yaptıktan sonra sizin için en uygun grafik tasarımı oluşturuyoruz. Ayrıca katalog içeriğinizi hazırlamanız için size rehberlik ediyoruz.

Biz müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak istiyoruz. Bu nedenle sizin için en iyi ve en etkili katalogları hazırlamaya çalışıyoruz.

Ne Kadar Sürer?

Çoğu katalog projesinde (32-64 Sayfa) genellikle 3-5 hafta gerekiyor. Bu süre gerekli hazırlık ve araştırmaların yapılması için önemlidir. Bu süre boyunca tüm süreci takip etme ve katkı sağlama konusunda sizinle sürekli iletişim halinde olacağız. Kataloğun tasarımı ve düzeni mutlaka sizin kontrolünüzde olacak.

Kataloğun basımı genellikle bir hafta sürüyor. Bu konuda bizi tercih edebilirsiniz. Tek bir yerden hem tasarım hem de baskı ihtiyacınızı karşılamak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Kataloğun Gelecek Sürümleri Hakkında

İlk kataloğu yaptıktan sonra, tüm dijital dosyalarınızı saklayacağız. Her hangi bir zamanda kataloğunuzu tekrar basmak istediğinizde size yardımcı olmaya hazırız. Bize katalogda yapmak isteğiniz değişiklikleri bildirin biz de gerekli değişiklikleri hızlıca yapalım. Bu sayede zaman ve tasarım maliyetleri ½ – ¼ oranında düşecektir. Bizimle ne kadar uzun süre çalışırsanız gelecekteki katalog tasarım maliyetleriniz de o kadar düşecektir.

Ödeme Nasıl Olacak?

Bu konuda rahat olun. Kataloğunuzun tasarım sunumunu görmeden ödeme yapmanıza gerek yok. Kataloğunuzun tasarım sunumunu inceleyip onayladıktan sonra ödeme yapmanızı isteyeceğiz.

Ödeme; Bütçenin %30’u tasarım onayından sora kalan %70’i iş bitiminde yapılacaktır.

İsterseniz şimdi yeni katalog projenize başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİR TEKLİF İSTEYİN

İşe Nasıl Başlarız?

Bizi arayın, e-posta ile bize ulaşın veya fiyat teklifi formumuzu kullanın.

Katalog projenizi konuşalım, sorularınızı cevaplayalım. İsterseniz sitemizden daha önce yaptığımız katalog projelerimizi ve çalıştığımız müşterileri inceleyin. İhtiyacınız olan kataloğun sayfa sayısını, ebadını ve baskı adetlerini belirleyelim ve detaylı bir fiyat teklifi hazırlayalım. Fiyat teklifimizi uygun bulmanız durumunda çalışmaya başlayabiliriz. Öncelikle onaylı/imzalı fiyat teklifini bize göndermenizi isteyeceğiz. Daha sonra katalog içeriğinde kullanılacak ürün fotoğrafları, yazılar v.s. bilgileri bize gönderdikten sonra tasarıma başlayacağız ve kısa sürede kataloğun tasarım sunumunu sizinle paylaşacağız.

Katalog tasarım ile ilgili örnekler ve ilham portföyü

Katalog örnekleri için portföyümüze göz atabilirsiniz. Sayfa tasarımları ve proje detaylarını görmek için görsellerin üzerine tıklayın.

Bordo Çözümevi Reklamcılık olarak ülke genelinde ki bir çok müşterimiz için çok sayda katalog hazırladık. Her müşterimizin farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan kataloglardan bazıları bu koleksiyondadır.

KATALOG TASARIMLARI PORTFÖYÜMÜZ

Portföyümüzdeki bazı katalog projelerimize göz atabilirsiniz.

KATALOGLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Bilgilerinizi genişletmek için kataloglar hakkında çeşitli yazılarımızı okuyabilirsiniz. Kataloglar hakkında ne kadar çok bilginiz olursa katalog projeniz o kadar başarılı olacaktır.

Kataloğun Tasarım Süreci
Katalog Hazırlık Süreci